Měna:

V košíku nejsou žádné položky.

Nevybrali jste položky k porovnání.

Hledat
Hledání

Objednání a dodání zboží

Přeprava zboží

Zboží je možno vyzvednout osobně v pracovní době (nejlépe po telefonické domluvě) nebo Vám objednané zboží zašleme po zaplacení, nebo i na dobírku  přepravní službou GLS, podle hmotnosti a objemu. Případně další možnost je poštou - balík do ruky po Č.R.

Doporučujeme všem zákazníkům, při převzetí zboží od přepravce, pečlivě překontrolovat zda není poškozen obal zboží při převzetí od přepravce. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se, zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. V případě poškození, nebo nekompletnosti zboží trvejte na sepsání protokolu o poškození. Později nelze transportní škody uplatňovat.

Doporučujeme všem zákazníkům, při převzetí zboží od České pošty, pečlivě překontrolovat zboží a to i v případě, že zásilka nejeví jakékoli známky poškození. Pokud se stane, že je zboží poškozeno,  je nutné zahájit reklamační řízení na nejbližší pobočce České pošty a to nejpozději druhý pracovní den od převzetí zásilky. Později nelze jakékoli transportní škody uplatňovat.

Platební podmínky

V případě zaslání zboží přepravní společností, nebo poštou na dobírku, hradí zákazník celkovou dobírkovou částku v hotovosti při převzetí zásilky přepravní společnosti. Ta je povinna vystavit potvrzení o zaplacení. Je-li objednávka zaplacena již bankovním převodem, přepravci, ani České poště nehradí žádné dodatečné poplatky.

Při zakoupení zboží v naší provozovně, nebo v internetovém obchodě, není možnost platit žádnou platební kartou.

Cena platby a přepravy

Cena za přepravu je vypočtena až při výsledné objednávce, kde si můžete vybrat z možností přepravce a způsobu úhrady. Záleží i na výsledné ceně objednávky (čím větší objednávka, tím menší cena).

  • Při platbě dobírkou   40,-
  • Při platbě bankovním převodem na účet   0,-

Orientační příklady vlastní dopravy pro ČR:

  • GLS přepravce - dodání do druhého dne ode dne odeslání. Přepravce by se měl s Vámi spojit. Cena 108,-
  • Č.pošta - balík do ruky. Očekává se doručení do 24 hodin, bohužel velmi často to tak není a nemůžeme to ovlivnit. Zásilka v nepřítomnosti je uložena na poště 7 dní. Cena 135,-

Pro Slovensko a státy EU:

  • GLS - přeprava Slovensko  - výchozí cena pro přepočet na €: 350 Kč
    Doba dodání - 3-4 den od odeslání zboží do místa určení.
  • GLS - přeprava do států EU - cena: Po upřesnění
    Cena za dopravu (Upřesněno na dotaz podle státu dodání) Lze zaslat do států EU: Austria, Belgium, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom,